Příliš hubená nevěsta

Reklama:

Z nenápadné hnědovlásky, která už za pár dní řekne „ano“ Princi Williamovi, se pomalu stává chodící kostra. Její vznešené nohy připomínají dvě párátka a v obličeji vypadá strhaně, což jí přidává pár let navíc.Přitom se Kate všemožně snaží, aby skryla půlrok věkového rozdílu mezí ní a jejím nastávajícím. To, že je o nepodstatných šest měsíců starší než princ William, snáší královská rodina s tichou nelibostí. Stejně jako její neurozený původ.

Budoucí nevěsta je z nastávající svatby, která se bude konat už 29. dubna, hodně nervózní. Zdá se, že nemůže pozřít ani sousto. Kate se snaží tvářit šťastně a zamilovaně, zároveň ale nemůže skrýt své napětí. To bylo patrné i na poslední předsvatební návštěvě ve městě Darwen, kde mladý pár slavnostně otevřel místní školu a sportovní pavilon blízko Blackburnu. Kate měla na sobě perfektně střižený modrý kostýmek, dokonale ladící se safírovým zásnubním prstýnkem - dědictvím po princezně Dianě. Sukně v decentní délce ale odhalovala kostnaté nožky...

Gumoví medvídci a nákupní horečka
Před několika měsíci proběhly bulvárními médii zprávy o Katině vášni pro gumové medvídky. Prý se záměrně snažila zhubnout a podstatnou část její diety tvořily právě želatinové sladkosti. Teď už ale snoubenka britského prince hubnout nepotřebuje. Zato se potřebuje cítit normálně, jako každá obyčejná devětadvacetiletá dívka.

Britská média ji nedávno načapala, jak vášnivě nakupuje v obchodním centru na King´s Road. Kate vtrhla do několika butiků a nakoupila výbavičku na líbánky. Prodavačky se o ní vyjádřily jako o zdvořilé dámě, ale strašlivě hubené.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!


ČTĚTE TAKÉ:
Podprsenka jí pomohla k novému zaměstnání!


Datum vydání: 26.4.2011
zdroj: Eva Rýznerová
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

mimozemštanka 2.3. 17:02
Je mladá a akorát.
SexyAjinka 13.5. 19:46
To jsou starosti.. Ať se raději Anglie zajímá o chudobu a neřeší krásnou a doufejme šťastně vdanou Kate..
BlankaR 9.5. 13:17
Souhlasím. Není kostnatá, jen krásně šlíhlá.
ŠARYK 5.5. 10:52
To, že je o nepodstatných šest měsíců starší než princ William, snáší královská rodina s tichou nelibostí.

ty jo, tak být můj muž princ, tak nemám šanci, já jsem starší od něj o 11 let :o)))
le.nka 2.5. 1:44
Kate je nádherná,vyzařuje z ní taková čistá krása ,nevím ani jak to popsat,opravdu romantická princezna není to žádná babrbína ale dáma se vším všudy:)
Lola 30.4. 10:05
uz ste pani novinari zapomeli ze za smrt Diany
nesou prave vasi,a jim podobni fotografove,vinu.myslim ze Willi,ktery zdedil povahu po Diane,s vama preci jenom trchu,v pristich letech zatoci.a taky by mel vyjit novy zakon.a polovicku (tak zvanych novinaru poslat do kryminalu),a to zak zak.
cacorinka 29.4. 14:06
Je to opravdová krasavice navíc mi připadá uplně normální,moc ji vedle něj sluší,je to romantický nádherný pár,přeju jím jen štěstí a mnoho lásky!
prodejce333 28.4. 21:27
Dámy mám pro Vás super tip na jeden e-shop, kde často nakupuji. Jedná se o Secondhand o Outlet především z Anglie. Oblečení, obuv, kabelky atd jsou ve vysoké kvalitě a ty ceny?! Bezkonkurenční. Ted dokonce mají obrovské slevy. Podívejte se sami. Já sama tam nakupuji a jsem vždy spokojena. Odkaz je níže uvedený. PS: MÁJÍ OBROVSKÝ VÝBĚR.

www.second.cz
BlankasKubíčkem 27.4. 0:20
DURGA - přesně to si myslím taky, tyhle štvanice a pronásledování jsou nechutný, Diany je velká škoda, ta by synovu volbu určitě podpořila a určitě by si rozumněly...
Když si vzpomenu, co psaly o Di... Když zhubla, byla bulimička, když přibrala, byla zaručeně těhotná, blá, blá....
Durga 26.4. 17:36
Její postava se mi líbí, ale mám pocit, že v obličeji se projevuje její štíhlost. Vypadá starší než je. William taky není právě ukázka krásy - zdá se, že vlasy ustupují do předem připravených pozic. Ale myslím, že pro manželství jsou důležitější věci - i když u králů třeba ne. Hlavně, že nebude muset na prohlídku ke královninu lékaři jako Diana, která stupovala do manželství jako panna. Možná kdyby se to tak nehlídalo a rozuměli si lépe v posteli, tak by měl W. na svatbě i maminku.
avonoz 26.4. 16:18
Šmarjá, co bych dala za takový nohy, nic než mini bych nenosila :)
Hlavně, ať jim svatba vyjde podle jejich představ a média jim dají aspoň na chvíli pokoj. Musí to být hrozné žít takhle a být pořád sledován veřejností.
Niki106 26.4. 16:16
Nechápu co autor článku řeší když je úplně normální.


Ivula89: I já to mám stejně jako vy.
Džej 26.4. 16:15
Mě hubená nepřipadá!Normální mladá žena.Myslím si že to přeceňujou,svatbu princů! Co na tom že jsou stejnej ročník.Jemu se taky pomalu stěhuje prdel na hlavu(dělá se mu pleš),No a co?on bude fešák i kdyby byl holohlavej.Hlavně ať se mají rádi a zůstali hodní lidé.Jí přeji ať se nenechá deptat etiketou a točí tam s nimi........ :o))))))))))
Ivula89 26.4. 15:43
Souhlasím s Vámi, co je komu po tom jak vypadá. Je to opravdu krásná baba, jen každej závidí! Já jsem hubeňour od přírody, nejspíš mám dobré spalování, hodně jím, sním třeba celou čokoládu před spaním a nikde to na mě není vidět.
Kůli přesně těmto článkům nenosím sukně, protože to nehodlám poslouhat jak jsem hubená! Ať se kždý stará sám sebe.
Jinak tvoří krásný pár a přeju jim hodně štěstí :-)
BlankasKubíčkem 26.4. 13:18
No nevím, mě až zas tak kostnatá nepřijde, je krásně štíhlá, závidím.... :-)) kdyby ztloustla, budou jí zas pomlouvat naopak... kéž by jí dali pokoj, aby z ní nebyl štvanec jako z Diany.... a hodně štěstí, ať baba královna třeba pukne vzteky.
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma