Hana si vybírá podprsenku 95E, pomůžete jí?

Reklama:

Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. V tomto roce jsme si pro vás připravily články o skutečných dívkách a ženách, které nakupují v naší "Poradně správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát to bude příběh o paní Haně a její podprsence 95E.

Paní Hanička k nám přišla, aby se poradila o vhodném střihu své podprsenky. Prozatím si kupovala podprsenky náhodně v obchodech i z různých zásilkových katalogů, a protože znala svoji správnou velikost 95E, tak se většinou i do správné velikosti strefila a podprsenky jí více či méně seděly.

Jejich častou nevýhodou bylo, že brzy ztrácely tvar či se jim vytáhla ramínka a také obvod, a její ňadra pak neměla tu správnou oporu. Přišla k nám oblečena v jedné z těchto náhodně koupených podprsenek, můžete se podívat, jak jí to slušelo.
Paní Hanička je dáma, která je sečtělá, a tak se také z časopisů dozvěděla o tom, že se prodávají zmenšovací podprsenky a ráda by je vyzkoušela. Zajímala se o to, jakým způsobem je možné, že podprsenka prsa zmenší, a zda je to vůbec pravda.

Vysvětlily jsme jí s kolegyní, že se jedná o zmenšení optické, kterého je dosahováno speciálním střihem podprsenek. Tyto speciální podprsenky mají za úkol zmenšit poprsí o jednu až o dvě velikosti. Ideální jsou zmenšovací podprsenky s kosticemi a širšími ramínky.

Vyzkoušela si tedy podprsenky Ladyform Glanc. Nejdříve jí moc nedůvěřovala, protože vždy měla raději spodní prádlo krajkové. Nakonec byla velmi překvapena, jak jí podprsenka svým vysokým středem a uzavřeným střihem pevně přichytila ňadra k tělu a vyvážila prsa tak, že jejich tíhu vůbec necítila. Seděla jí dobře, můžete se přesvědčit.„Tak tedy chcete krajkovou a přitom pevnou a dobře sedící podprsenku?“ ptaly jsme se paní Haničky. S úsměvem na nás souhlasně kývala. Připravily jsme pro ni podprsenku Richarda W v barvě tělové. Vyrábí se sice také v barvě bílé a černé, ale tělová je nyní dost trendy a hodně se prodává, protože ji můžete dobře nosit pod světlé i tmavé oblečení. Jedná se o podprsenku funkční, tzn. je na ní ušito vše pro pohodlí. Široká ramínka, vysoký střed a uzavřenější střih. Prsa v ní dobře drží celý den. Speciální šikmé švy ňadra hrotí trochu do špiček, a tím postavu zeštíhlují. A opět to paní Haničce slušelo.
Paní Hanička se dlouho rozhodovala, zda si koupí podprsenku krajkovou, nebo hladkou, obě jí seděly dobře. Nakonec si vybrala bílou hladkou zmenšovací podprsenku Ladyform Glanc W. Prostě se zrovna v ní cítila nejlépe, a to je při rozhodování při koupi podprsenky velmi důležitá věc.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka

Více info: zde
ČTĚTE TAKÉ:
Valentýn a Kristýnka, pomůžete jí vybrat podprsenku 70B?

Jakou podprsenku si má Hanka vybrat, podle vás?
Celkem hlasovalo 741 �ten���(ek). ID: 1787
Datum vydání: 16.2.2012
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

verca63 14.3. 21:53
Prodávám podprsenky.Zákaznice se mi vrací,protože jim poradím.I pěkná vyztužená podprsenka zmenčuje.Kostice nesmí tlačit.A i pod hladkým tričkem je moc pěkná.Mám pěkné vyztužené třeba až do G.Chce to jen v klidu vyzkoušet.
janky 16.2. 17:32
Ten zmenšovací efekt je vidět až v prádle - a ani ta prsa tak nezmenší, je prostě jinak vytvaruje a pohledově vypadají menší. Taky nosím zmenšovačky, mám ráda Naturanu.
amalka15 16.2. 16:43
pěkná 3,ta sedí nejlíp.
jaguda 16.2. 16:24
to je zajímavý, sice jsou ty nový podprsenky hezčí a lépe jí sedí, ale že by zmenšovaly, to se mi teda vůbec nezdá, spíš zvětšují..
babrlinka 16.2. 10:53
v obchodě Triola je dobrý výběr těchto podprd,koupila jsem si černou a tělovou s krajkou a nosím je stale,nemění tvar prsa dobře drží pod paží se mi už nevysouvají prsa do stran prostě jsou tam kde mají být pěkně zvednutá,proostě jsou jak v pokojíčku:-)Jsou sice drahé ,ale vyplatí se to.
AVOPILIF 16.2. 10:34
Mám stejný problém ,ale kde tedy nakupovat?Poradí mi někdo?Nevím o nějaké prodejně v okolí ,bydlím v Opavě.
LinaX 16.2. 10:10
Já by si vybrala obě - každá se hodí pro jinou příležitost ... Zmenšovací podprsenky s kosticí jsou fajn, taky je nosím.
aranois 16.2. 9:55
Já nosím jedině zmenšovací a ty kostice mají a jsou opravdu pohodlné,krajkové hrůzy zase nenosím já ,nestojím o to aby my se my krajka rýsovala pod tričkem vypadá to opravdu otřesně:-((((
avonoz 16.2. 7:31
ano, ta zmenšovací jí sedí, ale paní přece chtěla něco pěkného, krajkového...
My obdařenější máme podle prodavaček nosit zmenšovací podprsenky a ty co prsa nemají, ať si výstřih zase naopak vyplní kilem molitanu, že :)))
Proto už do běžných obchodů ani nechodím, všude jen samé zmenšovací hrůzy bez kostic, kdo vám o to stojí? :(
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma